Služby

Staráme se o kožené čalounění ve Vašich automobilech, domácnostech, letadlech, kavárnách nebo hotelech. Naše služby zahrnují vše, co se týká koženého čalounění, zde uvádíme přehled nejběžnějších z nich.

Pravidelná údržba kůže

Provádí se 2x ročně, zahrnuje hloubkové čištění a konzervaci. Dle potřeby nebo na přání provádíme kromě jiného také neutralizaci zápachu, parfémování, odstranění vrzání, prevenci proti zabarvení od oblečení a čištění a konzervaci plastů (v automobilech apod.).

Pravidelná údržba 1 Pravidelná údržba 2

Oprava bočnic u automobilů

Oprava typického poškození kožených sedadel - bočnice opěradla odřené od nasedání. Doporučujeme provádět společně se službou „Pravidelná údržba“.

Oprava bočnic u automobilů 1 Oprava bočnic u automobilů 2

Částečná renovace kůže

Tato služba zahrnuje službu „Pravidelná údržba“. Po vyčištění celého interiéru či pohovky provedeme opravy všech lokálních poškození, která nalezneme. Jedná se o naši nejběžnější a nejžádanější službu.

Částečná renovace

Kompletní renovace kůže

Provádí se v případě starších, celkově opotřebených interiérů či nábytku, zahrnuje službu „Pravidelná údržba“. Na přání lze kromě jiného provést přebarvení, změkčení, neutralizaci zápachu, parfémování, odstranění vrzání, prevenci proti zabarvení od oblečení nebo čištění a konzervaci plastů a dalších částí.

V případě kompletních renovací u dopravních prostředků je nutné interiér z vozu či letadla vymontovat. Můžete nám buď přivést již vymontovaný interiér (elektricky ovládaná sedadla svírající mezi sedákem a opěradlem úhel cca 135°) nebo můžete dodat celé vozidlo a nechat vše na nás (za montáž/demontáž interiéru z automobilu si běžně účtujeme 300,-/hod).

Kompletní renovace 1 Kompletní renovace 2 Kompletní renovace 3 Kompletní renovace 4 Kompletní renovace 5 Kompletní renovace 6

Oprava díry v kůži / protržení kůže

Patenty kalhot, ostrý předmět v kapse, nevhodně umístěné zavazadlo v automobilu. To vše může skončit protržením koženého potahu sedadla.

Oprava díry / protržení 1 Oprava díry / protržení 2

Opravy volantů

Opotřebovaný volant není nutné ihned nechávat přečalounit. Šetříme Váš čas i peníze. Ošoupané a podřené volanty dokážeme zrenovovat, odfouknutou kůži z airbagu dokážeme znovu nalepit. Originální čalounění se zachová.

Opravy volantů 1 Opravy volantů 2 Opravy volantů 3 Opravy volantů 4
Zavřít okno

Kůže čistíme, udržujeme, upravujeme, opravujeme a renovujeme

Čistíme, udržujeme, upravujeme, opravujeme a renovujeme kožené sedací soupravy, interiéry běžných automobilů, veteránů, luxusních a sportovních vozů, ale také interiéry dopravních letadel. Prohlédněte si výsledek naší práce u následujích značek:

ASTON MARTIN AUDI BENTLEY BMW BOEING CADILLAC CESSNA CITROËN DODGE FERRARI GULFSTREAM HYUNDAI CHEVROLET INFINITI JAGUAR kožený nábytek LAMBORGHINI LAND ROVER LEXUS MASERATI Mercedes-Benz PORSCHE RENAULT ROLLS-ROYCE SAAB ŠKODA VOLKSWAGEN VOLVO
Poskytování servisu kůže ukončeno, všem zákazníkům děkujeme za projevenou důvěru. Nyní se specializujeme na něco jiného (www.carplastix.com).

Četl(a) jsem